Światowy Dzień Sztuki
29 maja 2023r

Z okazji Światowego Dnia Sztuki obchodzonego 15 kwietnia w naszej szkole od połowy kwietnia (przez kolejne dwa tygodnie) mogliśmy podziwiać galerię żywych portretów w ramach akcji Iconic portraits: recreated (Słynne portrety: odtworzone). Akcja w założeniu nie miała charakteru współzawodnictwa jednak chcąc docenić zaangażowanie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od instytucji, które zechciały obdarować naszych małych artystów. Niespodzianka się udała, dzieci zachwycone – otrzymały upominki, które dostarczyły dodatkowych pozytywnych wrażeń. Każdy otrzymał również pamiątkowy dyplom.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy instytucjom, które zechciały wesprzeć naszą Akcję i obdarować uczestników. Dziękujemy Urząd Miasta Inowrocław, Starostwo Powiatowe, Nowa Era, Kujawskie Centrum Kultury.

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia TUTAJ